درباره انتشارات بابان

سال‌ها پیش مرحوم پدربزرگمان زنده یاد دکتر حسین خلیلی‌فر بنیانگذار جغرافیای نوین در ایران و مولف کتب درسی جغرافیای کشور با تاسیس و انتشار مجله‌ی دانستنیها در سال 1330 این راه را آغاز کرد. و ما نیز با تجربه‌ی بیش از شصت سال فعالیت خانوادگی در حوزه‌ی فرهنگ و آموزش با اخذ مجوز نشر کتاب در سال 1391 از وزارت فرهنگ و ارشاد، انتشارات بابان را به مدیر مسئولی استاد ارسطو خلیلی‌فر بنیان نهادیم.

بر خود می‌بالیم که ادامه دهنده‌ی این راه با ارزش فرهنگی هستیم. ما نام این انتشارات را به یاد مرحوم پدر و پدربزرگمان بابان نهادیم، بابان به معنی خانه‌ی پدری است و اینجا خانه‌ی پدری ما خواهد بود. رسالت و هدف اصلی انتشارات بابان به عنوان بزرگ‌ترین و به‌روزترین فروشگاه آنلاین کتاب، نشر جدیدترین کتاب‌های کنکور کارشناسی ارشد، کتاب‌های کنکور دکتری، کتاب‌های آزمون استخدامی، کتاب استخدامی، کتاب‌های دانشگاهی، کتاب‌های آزمون نظام مهندسی، کتاب‌های آزمون وکالت، قضاوت و سردفتری، کتاب‌های آزمون سراسری، کتاب‌های زبان خارجی، کتاب‌های موفقیت و کتاب‌های کودک و نوجوان است. با کمال میل خرسندیم که مراتب سپاسگزاری و قدردانی خود را از همه‌ی عزیزانی که در این مسیر همراه و همدل ما هستند به واسطه‌ی حمایت‌های بی‌دریغشان تقدیم نماییم. انتشارات بابان از تمامی عزیزانی که به هر نوعی در تولید و توزیع کتاب‌های این مجموعه سهمی داشته‌ صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نماید. ما در انتظار دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده از اساتید گرانقدر، دانشجویان عزیز، همکاران و خوانندگان این مجموعه هستیم. امید است که این خدمت ناچیز مورد قبول خداوند متعال قرار گرفته و قابل استفاده شما عزیزان باشد.

توجه: آدرس رسمی صفحه اینستاگرام استاد ارسطو خلیلی‌فر فقط و فقط ArastooKhalilifar بدون هیچگونه پیشوند و پسوند است و عناوین و آدرس‌های مشابه دیگر مورد تائید ما نیستند.

توجه: آدرس رسمی صفحه آپارات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر فقط و فقط Khalilifar.ir بدون هیچگونه پیشوند و پسوند است و عناوین و آدرس‌های مشابه دیگر مورد تائید ما نیستند.

توجه: آدرس رسمی سایت انتشارات بابان فقط و فقط Baban.ir بدون هیچگونه پیشوند و پسوند است و عناوین و آدرس‌های مشابه دیگر مورد تائید ما نیستند.

توجه: آدرس رسمی صفحه اینستاگرام انتشارات بابان فقط و فقط BabanBook.ir و BabanGroup.ir بدون هیچگونه پیشوند و پسوند است و عناوین و آدرس‌های مشابه دیگر مورد تائید ما نیستند.

توجه: نام و نماد فرهنگی انتشارات بابان بدون هیچگونه پیشوند و پسوند به طور رسمی و انحصاری در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه کتاب به ثبت رسیده است.

moshavereh 4