درباره ما

سال ها پیش مرحوم پدر بزرگمان زنده یاد دکتر حسین خلیلی فر بنیانگذار جغرافیای نوین در ایران و مولف کتب درسی جغرافیای کشور با تاسیس و انتشار مجله ی دانستنیها در سال ۱۳۳۰ این راه را آغاز کرد و ما نیز با تجربه ی بیش از شصت سال فعالیت خانوادگی در حوزه ی فرهنگ و آموزش با اخذ مجوز نشر کتاب از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی٬ انتشارات بابان را بنیان نهادیم.

بر خود می بالیم که ادامه دهنده ی این راه با ارزش فرهنگی هستیم. ما نام این انتشارات را به یاد مرحوم پدر و پدربزرگمان بابان نهادیم، بابان به معنی خانه ی پدری است و اینجا خانه ی پدری ما خواهد بود.

با کمال میل خرسندیم که مراتب سپاسگزاری و قدردانی خود را از همه ی عزیزانی که در این مسیر همراه و همدل ما بودند به واسطه ی حمایت های بی دریغشان تقدیم نماییم.

انتشارات بابان از کلیه ی عزیزانی که به هر نوعی در تولید و توزیع این مجموعه سهمی داشته اند صمیمانه تشکر و قدر دانی می نماید و در انتظار دریافت نظرات از اساتید گرانقدر٬ دانشجویان عزیز٬ و دیگر خوانندگان این مجموعه و حتی همکاران است.

امید است که این خدمت ناچیز مورد قبول خداوند متعال قرار گرفته و قابل استفاده شما عزیزان باشد.

انتشارات بابان

کار ما ایجاد تغییر است، باید با مخاطبین و دانشجویان خود چنان کار کنیم که بعد از آشنایی با ما بهتر از قبل باشند.

ارسطو خلیلی فر

ارسطو خلیلی فر

بنیانگذار و مدیر مسئول انتشارات بابان

ارسطو خلیلی فر برترین مدرس کلاس‌های آمادگی کارشناسی ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات و مولف کتب مهندسی نرم افزار، پایگاه داده ها، سیستم عامل، شبکه های کامپیوتری، هوش مصنوعی، زبان تخصصی کامپیوتر، طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه سازی و اصول و مبانی مدیریت انتشارات بابان و انتشارات راهیان ارشد