۲۵ آبان , ۱۳۹۷

نحوه برگزاری شب شعر سال بابان

شب شعر سال بابان برای تمامی هنرمندان از کتاب شعر سال بابان۱ تا ۳ برگزار می گردد!

تیزر رونمایی از کتاب بسیار نفیس شعر سال بابان۳

سلام به همراهان و هنرمندان ارجمند در کتاب شعر سال بابان ۱ تا ۳ | بله ۱ تا ۳ تمامی هنرمندان از کتاب شعر سال بابان۱ تا ۳ می توانند شرکت نمایند!!!
قبل از مشارکت در کتاب مدیرعامل محترم انتشارات بابان در مورد خبرهای شگفت انگیز و چاپ فوق العاده کتاب سخنان فوق العاده ای را بیان کردند، به قدری این خبرها فوق العاده هستند که هیچ ناشری در سطح کشور این اتفاقات را رقم نزده است و برای اولین بار در کل کشور به همت و تلاش تیم حرفه ای انتشارات بابان در حال انجام می باشد!

بسته بندی و جلد امسال بسیار شگفت انگیز بود و انقدر بازتاب های عالی و حجم وسیعی پیام محبت آمیز دریافت کردیم که تصمیم گرفتیم تمامی خدمات و خبرهای شگفت انگیز را برای همه هنرمندان در کتاب شعر سال بابان۱تا۳ انجام دهیم. این در حالی می باشد که خدمات و خبرهای شگفت انگیز فقط برای هنرمندانی بود که بیش از ۸ اثرشان به چاپ رسیده باشد، اما به دلیل تماس های فراوان و پیگیری شما هنرمندان ارجمند تصمیم گرفتیم از همه شما عزیزان دعوت بعمل آوریم برای برگزاری بزرگترین رویداد هنری و فرهنگی کشور! یعنی شب شعر سال بابان، ما اولین ناشری هستیم که در قالب کتاب خدمات تصویری و صوتی هم ارائه می کنیم، این اتفاق در کشور بی سابقه می باشد.
بابان در مسیر شعار خود پایبند است و هر روز در حال رشد بیشتر و خلاقیت های بیشتر در حال حرکت است. ما به دنبال رشد و پیشرفت و رونق در کسب و کار تمامی هنرمندان هستیم، ما به دنبال شناخت هر چه بیشتر هنرمندان در سطح کشور هستیم و در این مسیر الهی با سرعت هر چه بیشتر در حال حرکت هستیم و از خداوند متعال تشکر می کنیم که در این مسیر همواره پشتوانه ما بوده است.

آیا آمادگی این رو دارید به سراغ خبرهای شگفت انگیز برویم؟؟؟
از شما هنرمندانی که آثارتان به هر تعدادی به چاپ رسیده و در هر جای این کشور پهناور حضور دارید، برای شرکت در بزرگترین رویداد کل تاریخ فرهنگی کشور از شما دعوت بعمل می آید تا در این شب شعر سال بابان حضور داشته باشید، پیشنهاد می کنیم حتی اگر در دورترین نقطه کشور حضور دارید در این شب شعر حتما شرکت کنید. لذا این شب شعر آنچنان بازتاب خبری دارد که قطعا در شناخت هر چه بیشتر شما هنرمندان ارجمند ۱۰۰% تاثیر بسیار چشمگیری دارد!

عکس گرفته شده از برخی هنرمندان ارجمند که حضورا برای دریافت کتاب شعر سال بابان ۳ به دفتر مرکزی انتشارات بابان مراجعه نموده اند
عکاسی شده در آتلیه حرفه ای انتشارات بابان

برگزاری شب شعر سال بابان به چه شکل می باشد؟
شب شعر سال بابان در استودیو  فوق پیشرفته انتشارات بابان انجام می شود، با بهترین دوربین های روز دنیا، بهترین نور پردازی با سیستم های نوین، صدا برداری با بهترین سیستم های روز جهانی، همچنین این شب شعر در دکوری بسیار خاص و دلنشین و آرامبخش اجرا می گردد.

هنرمندان عزیزی که تشریف می آورند تک تک شب شعر برای آنها برگزار می گردد و صدا و تصویر آنها ضبط می گردد و در تدوین موزیک بسیار ملایم در زیر صدای آنها قرار می گیرد، هنرمندان عزیز شعر ها و داستان های خود را از روی کتاب می خوانند، فایل آماده شده هم به صورت صوتی و هم تصویری برای تمامی هنرمندان که در شب شعر شرکت کرده اند به طور رایگان ارسال می گردد. در ضمن در حین آماده شدن و میکروفن متصل کردن به یقه شما عزیزان از شما عکاسی و فیلمبرداری می گردد به این اتفاق بک استیج می گویند و این فایل هم جداگانه و کاملا رایگان با تدوین حرفه ای برای شما ارسال می گردد. 🙂

پشنهاد می کنیم قبل از تشریف فرمایی چندین بار شعر ها و ترانه و داستان های خود را برای خود بخوانید و مرور کنید تا حس و حال و قدرت بیان شما بالاتر رود.

آیا این شب شعر سال بابان هم برنده دارد؟
بله هر هفته ۱ نفر از هنرمندان به دید شما عزیزان که در صفحات اجتماعی درج می گردد برنده اعلام می شود و جایزه آن دسته از هنرمندان برنده به شرح ذیل
می باشد.

جوایز نفیس:
چاپ پنج اثر در کتاب شعر سال بابان۴ به طور کاملا رایگان
استفاده از تمامی خدمات انتشارات بابان به طور کاملا رایگان
استفاده از ۵۰% تخفیف برای خرید تمامی محصولات انتشارات بابان به هر تعداد مورد نیاز

برای شرکت و ورود در شب شعر سال بابان تنها مبلغ ۲۷ هزار تومان دریافت می گردد
تمامی خدمات اعم از فیلمبرداری، صدابرداری، نورپردازی، چیدمان دکوراسیون و تدوین و ارسال فایل های نهایی کاملا رایگان می باشد.

شب شعر سال بابان از همین جمعه یعنی ۲۴ فروردین به مدت ۷ هفته جمعه پی در پی انجام می گیرد، هر هفته ۱۰ نفر رزرو می گردند.

لطفا مبلغ ۲۷ هزار تومان را یا بصورت آنلاین pay.baban.ir
یا بصورت کارت به کارت

۶۱۰۴۳۳۷۹۸۱۰۱۶۵۹۳ کارت ملت | جناب آقای ارسطو خلیلی فر
۶۱۰۴۳۳۷۷۵۹۳۶۵۷۷۶ کارت ملت | جناب آقای علی خلیلی فر
واریز فرمایید سپس فیش واریزی را به شماره تلگرام پشتیبان انتشارات بابان ۰۹۳۵۵۷۸۷۳۵۲ ارسال فرمایید تا تاریخ و ساعت دقیق برای حضور شما هنرمند ارجمند ثبت نام گردد.

 


24 ساعته در گفتگوی آنلاين پاسخگوی شما هستيم

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انتشارات بابان می باشد

ابزار هدایت به بالای صفحه